SanDisk Extreme Pro Taşınabilir 2 TB SSD İndirimde! Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Küçük boyuttaki tasarımı ile kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz ve dosyalarınızı hızlıca başka bir yere aktarabileceğiniz SanDisk Extreme Pro Taşınabilir 2 TB SSD, sizin için çok iyi bir seçenekler olabilir. Bilgisayar başında sıkça vakit geçirenlerin tüm işlemlerini vakit katbetmeden yapmasını sağlayan bu ürün, birçok gelişmiş özelliği ile karşımıza çıkıyor.

Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Webtekno sorumlu değildir.
Bu içerik marka iş birliği içeriyor.

Güçlü SSD Performansı

Önceki nesillere göre neredeyse 2 kat daha hızlı olan SanDisk Extreme Pro Taşınabilir 2 TB SSD, sağlam ve güvenilir bir depolama özelliği ile profesyonel fotoğrafçıların da en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesi.

Daha Hızlı ve Daha Uzun Süre Çalışma

Yüksek kesintisiz hızlar sunmanın yanı sıra dövme alüminyum kasasıyla da soğutma işlevi yaparak, veri depolama ve aktarımında oldukça zaman kazandırır.

  • Sıralı Yazma: 2000 MB/s
  • Sıralı Okuma: 2000 MB/s

IP55 Toza ve Suya Karşı Dayanıklı

IP55 koruma sistemine sahip olan SanDisk Extreme Pro Taşınabilir 2 TB SSD, sıçramalara karşı koruma sağlamanın yanı sıra düşük basınçlı su püskürtmelerine karşı da oldukça dayanıklı.

Ekstra Güvenlik 

256 bit AES donanım şifrelemesi ve parola koruması sayesinde özel dosyalarınızın güvenle saklanmasını sağlar, gizliliğinizi maksimum düzeyde korur.

Kullanıcı Yorumları:

”Ürün fiyatının hakkını veriyor. Çok hızlı, boyut olarak çok küçük. Avuç içi kadar. Bel çantanız içinde, çantanız içinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Yükleme hızı inanılmaz.”

”Macbook 14” Pro ile kullanmaya başladım, kalın HDD’lerden sonra gerçekten ilaç gibi geldi. Bir kaç tane daha almayı düşünüyorum.”

”Mükemmel taşınabilir ve hızlı. Eğer benim gibi fotoğraf ve video işiyle ilgiliyseniz, alın. Hatta 4tb alın derim.”

”Özellikle bir MacBook sahibi iseniz, depolama alanı sıkıntısı yaşamanız muhtemeldir. İşte bu ürün bu sıkıntınızı çözecek derecede geniş. Depolama alanına, her işinizi kolaylaştıracak bir hıza ve cebinize dahi sığacak küçük bir boyuta sahip. Tavsiye ederim.”

”Final Cut programındaki tüm montajlarımı bunda yapıyorum ve tam bir hayat kurtarıcı. Boşu boşuna macbook alırken hafızayı yükseltmeye gerek yok. Bu ssd ile işinizi rahatça halledebilirsiniz.”

Eğer siz de bir SSD sahibi olmak istiyorsanız; buraya tıklayarak günün indirim fırsatlarından olan SanDisk Extreme Pro Taşınabilir 2 TB SSD’yi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sizin için diğer önerilerimiz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir